БАЛАНС КОЛЕЛО FORTUNA AIR СВЕТЕЩИ LIGHT&DARK PINK
57,95 € Original price was: 57,95 €.42,00 €Текущата цена е: 42,00 €.
БАЛАНС КОЛЕЛО FORTUNA AIR СВЕТЕЩИ LIGHT&DARK BLUE
57,95 €
Изчерпан
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10410080004
Категория: ПРЕВОЗНИ СРЕДСТВА
Описание
регулиране на дръжката,цветна кутия,TPR ръкохватки,модерен дизайн,Светещи гуми,За упражняване на баланса и за по-лесно преминаване към колело без помощни гуми,Баланс колело с 12 инчови надуваеми гуми,Комфортна и мека седалка (Еко кожа), регулируема във височина,Размер на продукта: Д:82.0 см *Ш: 40.0 см * В:54.0 см//
Допълнителна информация
| Тегло | 3,73000000 кг |
|---|---|
| Размери | 82,00000000 × 40,00000000 × 54,00000000 см |
| Категории | Играчки Спорт и игри на открито Балансиращи колела |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Балансиращи колела |
| Предназначение | За активно движение, За забавление и възпитание |
| Подходящ за | Момчета |
| Материал | Еко кожа, Метал, Стомана |
| Цвят | Син |
| Възраст | 2+ |
| Тегло | 4.305 kg |
| Акценти | Актуални предложения – играчки, Забавление навън |
| Промоции | Бебешки находки |
| Размер на продукта | 82 х 40 х 54 cm |
| Размер на опаковката | 62 x 23 x 31 cm |
| Каталожен номер | 10410080004 |
| Баркод | 3800151907183 |
| Гаранция | 24 месеца |
