БАЛАНС КОЛЕЛО FORTUNA AIR СВЕТЕЩИ GREY&BLACK
57,95 € / 113,34 лв. Original price was: 57,95 € / 113,34 лв..47,00 € / 91,92 лв.Текущата цена е: 47,00 € / 91,92 лв..
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10410080001
Категории: Баланс колела, Баланс колела, Велосипеди / Баланс велосипеди, ПРЕВОЗНИ СРЕДСТВА, ПРОМОЦИИ
Описание
регулиране на дръжката,цветна кутия,TPR ръкохватки,модерен дизайн,Светещи гуми,За упражняване на баланса и за по-лесно преминаване към колело без помощни гуми,Баланс колело с 12 инчови надуваеми гуми,Комфортна и мека седалка (Еко кожа), регулируема във височина,Размер на продукта: Д:82.0 см *Ш: 40.0 см * В:54.0 см///
Допълнителна информация
| Тегло | 3,7300 кг |
|---|---|
| Размери | 82 × 40 × 54 см |
| Категории | Играчки Спорт и игри на открито Балансиращи колела |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Балансиращи колела |
| Предназначение | За активно движение, За забавление и възпитание |
| Подходящ за | Момчета |
| Материал | Еко кожа, Метал, Стомана |
| Цвят | Сив, Черен |
| Възраст | 2+ |
| Тегло | 4.305 kg |
| Акценти | Актуални предложения – играчки |
| Промоции | Бебешки находки |
| Размер на продукта | 82 х 40 х 54 cm |
| Размер на опаковката | 61 x 21 x 30 cm |
| Каталожен номер | 10410080001 |
| Баркод | 3800151907152 |
| Гаранция | 24 месеца |
Свързани продукти
ЛЮЛКА PORTOFINO FROSTY GREEN STARS
Оценено с 0 от 5
ПРОХОДИЛКА БАМБИ ЕВ ЗЕЛЕНА
Оценено с 0 от 5
ПРОХОДИЛКА БАМБИ ЕВ СИНЯ
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА NEO YELLOW&BLACK
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА NEO В.Г. GREY LUXE
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА NEO В.Г. YELLOW&BLACK
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА ONE СИВА
Оценено с 0 от 5
