БАЛДАХИН COLOR POM POM 480/160 РОЗОВ
21,87 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
20051290003
Категория: Бебешки текстил
Описание
///
Допълнителна информация
| Тегло | 0,3700 кг |
|---|---|
| Размери | 480 × 160 × 1 см |
| Категории | За детската стая Текстил |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Балдахини |
| Група | За детската стая Lorelli, Текстил за детска стая Lorelli |
| Предназначение | За детския интериор, За най-малките |
| Подходящ за | Момичета |
| Материал | Полиестер |
| Цвят | Розов |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.26 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 480 x 160 cm |
| Размер на опаковката | 39 x 4 x 25 cm |
| Каталожен номер | 20051290003 |
| Баркод | 3800166110288 |
