Балдахин тюл 200/540 Sleepy Sheep
21,93 € / 42,89 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
41140000028
Категории: Бебешки легла и кошари, Текстил
Описание
• Мек и нежен балдахин, изработен от висококачествен тюл;
• Защитава бебето от прах и насекоми по време на сън;
• Лесно захващане с връзки;
• Цветна декорация при върха;
• Сертифицирани по OEKO-TEX материали;
• Луксозна подаръчна кутия;
• Размер: 200×540 см;
• Произведено в България.
Размери:
– Подаръчна кутия: 28.5×25.5×5 см / 0.34 кг
– Кашон: 60x40x30 см / 5.68 кг / 14 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 0,200000 кг |
|---|---|
| Категории | За детската стая Текстил |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Балдахини |
| Серия | KikkaBoo Sleepy Sheep |
| Група | За детската стая KikkaBoo |
| Предназначение | За детския интериор, За най-малките |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Тюл |
| Цвят | Зелен |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.2 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 200 х 540 cm |
| Размер на опаковката | 28.5 x 5 x 25.5 cm |
| Каталожен номер | 41140000028 |
| Баркод | 3800171221160 |
