Бебефон видео Aneres
91,52 € / 179,00 лв.
Изчерпан
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
• Честота 2.4GHz; • FHSS технология; • Обхват на открито 270-300м;• Обхват на закрито 30-50м;• Автоматичен избор на канал – 20 канала; • Дисплей 4.3 инча (Резолюция 480/272p); • Яркост – 5;• Огъваема стойка за устройството на бебето;• VOX активиране; • Двустранна комуникация; • Eнергоспестяващ режим на работа; • Презаредима батерия – Родителско устройство 2000 mAh;• Детектор за температура;• Аларма за хранене, извън обхват, изтощена батерия и температура;• Приспивни песни – 4;• Нощно виждане;• Контрол на звука; • Иконен интерфейс и меню на 4 езика – Английски, Испански, Гръцки и Български;• Родителското устройство може да се сдвои с 4 устройства на бебето. Комплектът включва: Устройство за родителя, Устройство за бебето, Огъваема стойка, Инструкция, 2 USB кабела, 1 USB адаптор и вградена батерия Lion в родителското устройство. Размери:- Устройство за родителя: 9x10x10.5 см / Устройство за бебето: 14.5x2x9 см / Комплект: 0.55 kg- Цветна кутия: 23x16x9.5 см / 0.68 кг- Кашон: 52×35.5×32.5 см / 9.1 кг / 12 бр/кашон
| Тегло | 0,67500000 кг |
|---|---|
| Размери | 0,00000000 × 0,00000000 × 0,00000000 см |
| Категории | Полезни уреди Бебефони и видеофони |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Бебефони |
| Група | Полезни уреди Kikkaboo |
| Предназначение | За родители |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Пластмаса |
| Цвят | Бял |
| Тип батерии | Li-ion |
| Възраст | 0м+ |
| Брой батерии | 1 |
| Батерии в комплекта | Да |
| Тегло | 0.77 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на опаковката | 25 x 10 x 17 cm |
| Каталожен номер | 31303040080 |
| Баркод | 3800171201377 |
| Гаранция | 24 месеца |
