Бебешки спален комплект 6 части 60/120 Stripy Friends
51,08 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
• Мек и нежен бебешки спален комплект, изработен от 100% висококачествен памук ранфорс;
• Сертифицирани по OEKO-TEX материи;
• Закачлив дизайнерски десен в нежни цветове;
• Подходящ за бебешка кошара с размер 60×120 см;
• Комплектът включва:
– Калъфка 35×45 см със странично отваряне тип плик;
– Мека възглавница 35×45 см;
– Долен чаршаф с ластик 60x120x15 см;
– Плик за олекотена завивка с цип 95×135 см;
– Мека и топла олекотена завивка 95×135 см, изработена от пухкава полиестерна вата и нетъкан текстил;
– Половин обиколник 35×180 см, състоящ се от сваляем калъф с цип и 3 броя мек дунапренен пълнеж 35х60 см, облечен в нетъкан текстил;
• Предлага се в прахоустойчива чанта за лесно пренасяне и съхранение;
• Произведено в България.
Размери:
– Прахоустойчива чанта: 63x38x21 см / 2.13 кг
– Кашон: 90x66x90 см / 24.65 кг / 10 бр/кашон
| Тегло | 2,700000 кг |
|---|---|
| Категории | За детската стая Текстил Спални комплекти |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Спални комплекти |
| Група | За детската стая KikkaBoo |
| Предназначение | За детския интериор, За най-малките, За отдих |
| Брой пелени в пакет | 6 |
| Подходящ за | Момчета |
| Материал | Памук, Ранфорс |
| Цвят | Син |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 2.7 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 60 х 120 cm |
| Размер на опаковката | 63 x 21 x 38 cm |
| Каталожен номер | 41101060137 |
| Баркод | 3800171218696 |
| Брой в пакета | 6 |
