Бебешки спален комплект с бродерия 2 части EU style 60/120 Dream Big Blue
81,30 € / 159,01 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
• Луксозни спални комплекти, изработени от 100% висококачествен памучен поплин;
• Сертифицирани по OEKO-TEX материи;
• Нежни дизайнерски бродерии с цветни апликации;
• Луксозни детайли от релефно пике и памучен сатен;
• Сваляеми калъфи с цип за олекотената завивка и обиколника за лесна поддръжка;
• Широка гама от комплекти с различни компоненти и размери, подходящи за бебешки кошари 60×120 см;
• Комплектът включва:
– Плик за олекотена завивка с цип 95×135 см, изработен от 100% памук;
– Мека и топла олекотена завивка 95×135 см, изработена от пухкава полиестерна вата и нетъкан текстил;
– Половин обиколник 35×180 см, състоящ се от сваляем калъф с цип и 3 броя мек дунапренен пълнеж 35х60 см, облечен в нетъкан текстил;
• Произведено в България.
Размери:
– Прахоустойчива чанта: 63x38x21 см / 1.71 кг
– Кашон: 90x66x90 см / 20.45 кг / 10 бр/кашон
| Тегло | 1,800000 кг |
|---|---|
| Категории | За детската стая Текстил Спални комплекти |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Спални комплекти |
| Серия | KikkaBoo Dream Big |
| Група | За детската стая KikkaBoo |
| Предназначение | За детския интериор, За най-малките, За отдих |
| Брой пелени в пакет | 2 |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Нетъкан текстил, Памук, Полиестерна вата |
| Цвят | Син |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 1.8 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 95 x 135 cm |
| Размер на опаковката | 63 x 38 x 21 cm |
| Каталожен номер | 41101020118 |
| Брой в пакета | 2 |
