Бебешки спален комплект с бродерия 3 части EU Style 70/140 Dream Big Blue
31,70 € / 62,00 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
41101030159
Категории: Бебешки легла и кошари, Текстил
Описание
• Луксозни спални комплекти, изработени от 100% висококачествен памучен поплин;
• Сертифицирани по OEKO-TEX материи;
• Нежни дизайнерски бродерии с цветни апликации;
• Луксозни детайли от релефно пике и памучен сатен;
• Сваляеми калъфи с цип за олекотената завивка и обиколника за лесна поддръжка;
• Широка гама от комплекти с различни компоненти и размери, подходящи за бебешки кошари 70×140 см;
• Комплектът включва:
– Калъфка 35×45 см с отвор и от двете страни;
– Долен чаршаф с ластик 70x140x15 см;
– Тънък горен чаршаф 135×180 см, идеален за употреба като лятна завивка;
• Произведено в България.
Размери:
– Прахоустойчива чанта: 24х23х6 см / 0.63 кг
– Кашон: 60x40x30 см / 14.8 кг / 22 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 0,775000 кг |
|---|---|
| Категории | За детската стая Текстил Спални комплекти |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Спални комплекти |
| Серия | KikkaBoo Dream Big |
| Група | За детската стая KikkaBoo |
| Предназначение | За най-малките, За отдих |
| Брой пелени в пакет | 3 |
| Подходящ за | Момчета |
| Материал | Памук |
| Цвят | Син |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.6 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 70 х 140 х 15 cm |
| Размер на опаковката | 34 x 25 x 3 cm |
| Каталожен номер | 41101030159 |
| Баркод | 3800171200523 |
| Брой в пакета | 3 |
