Бебешки спален комплект за мини-кошара 3ч Stripy Friends
20,40 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
41101030189
Категории: Бебешки легла и кошари, Текстил
Описание
• Мек и нежен бебешки спален комплект, изработен от 100% висококачествен памук ранфорс;
• Сертифицирани по OEKO-TEX материи;
• Закачлив дизайнерски принт и цветна бродерия;
• Подходящ за бебешки мини кошари 50×85 см и 50х80 см;
• Произведено в България;
• Включва:
– Калъфка – 35х45 см;
– Долен чаршаф с ластик – 50х80х8 см;
– Плик – 55х85 см.
Размери:
– Прахоустойчива опаковка: 25х34х3 см / 0.32 кг
– Кашон: 60x40x30 см / 8.91 кг / 25 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 0,500000 кг |
|---|---|
| Категории | За детската стая Текстил Спални комплекти |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Спални комплекти |
| Серия | KikkaBoo Stripy Friends |
| Група | За детската стая KikkaBoo |
| Предназначение | За детския интериор, За най-малките, За отдих |
| Брой пелени в пакет | 3 |
| Подходящ за | Момчета |
| Материал | Памук, Ранфорс |
| Цвят | Син |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.5 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 50 х 85 cm |
| Размер на опаковката | 34 x 3 x 25 cm |
| Каталожен номер | 41101030189 |
| Баркод | 3800171218948 |
| Брой в пакета | 3 |
