БИБЕРОН FRESH СИНЬО ЗЕЛЕН
2,53 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10220650001
Категория: Биберон
Описание
Мека силиконова торбичка с малки отвори за лесно хранене, които позволяват само преминаване на малки, смилаеми парчета,Силиконовия дизайн прави биберона безопасен за вашето дете,Насърчава детето ви да се храни само и подобрява координацията,Може да се ползва като гризалка , за да успокоява болката при растежа на зъбките///
Допълнителна информация
| Тегло | 0,0300 кг |
|---|---|
| Категории | Храни и хранене Прибори и съдове Прибори |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Аксесоари за храна, Биберони |
| Група | Аксесоари за хранене Lorelli, Всичко за храненето Lorelli |
| Предназначение | За най-малките, За хранене |
| Подходящ за | Момчета |
| Материал | Силикон |
| Цвят | Син |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.048 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Месец на бебешкото хранене, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 16 x 5.5 x 10.5 cm |
| Каталожен номер | 10220650001 |
| Баркод | 3800151984849 |
