Биберон силиконов Drops „L“ 2бр
1,48 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31302010025
Категории: Бебешки шишета, Кърмене и Хранене
Описание
• Изработен от мек и еластичен силикон;
• С клапа против колики;
• Подходящ за деца 6+ месеца;
• Размер на биберона: „L“; тип „O“; (3 капки);
• Съвместим с шишета с широко гърло за хранене KikkaBoo Savanna, Jungle King, Hippo Dreams, Jingle Jungle и други шишета с диаметър на бибероновата част 5,0-5,1см;
• Без BPA;
• 2 броя;
• Материал: силикон.
Размери:
– Продукт: 5x5x4.7 см / 0.02 кг / 1 бр
– Опаковка: 8.2×5.5×13 см / 0.05 кг
– Вътрешен кашон: 33.5x18x9 см / 0.55 кг / 12 бр
– Кашон: 56×35.5×39.5 см / 7.13 кг / 144 бр
Допълнителна информация
| Тегло | 0,200000 кг |
|---|---|
| Категории | Храни и хранене Биберони |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Биберони |
| Група | Хранене Kikkaboo |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Възраст | 6м+ |
| Тегло | 0.039 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Месец на бебешкото хранене, Kikkaboo SOS |
| Размер на опаковката | 13 x 5.5 x 8 cm |
| Каталожен номер | 31302010025 |
| Баркод | 3801302010257 |
