Биберон силиконов “М” 1бр
1,53 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31302010020
Категории: Бебешки шишета, Кърмене и Хранене
Описание
• Изработен от мек и еластичен силикон;
• С клапа против колики;
• Подходящ за деца 3+ месеца;
• Размер на биберона: „M“; тип „O“; (2 капки);
• Съвместим с шишета с широко гърло за хранене KikkaBoo Savanna, Jungle King, Hippo Dreams, Jingle Jungle и други шишета с диаметър на бибероновата част 5,0-5,1см;
• Без BPA;
• 1 брой;
• Материал: силикон.
Размери:
– Продукт: 5x5x4.9 см / 0.02 кг
– Цветна кутия: 5.4×5.4×5.4 см / 0.05 кг
– Кашон: 23x23x17.5 см / 1.2 кг / 48бр
Допълнителна информация
| Тегло | 0,120000 кг |
|---|---|
| Категории | Храни и хранене Биберони |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Биберони |
| Група | Хранене Kikkaboo |
| Предназначение | За най-малките, За хранене |
| Подходящ за | Момичета, Момчета, Най-малките |
| Материал | Силикон |
| Цвят | Прозрачен |
| Възраст | 3м+ |
| Тегло | 0.026 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Месец на бебешкото хранене, Kikkaboo SOS |
| Размер на опаковката | 8 x 6 x 6 cm |
| Каталожен номер | 31302010020 |
| Баркод | 3801302010202 |
