БИБЕРОН СИЛИКОНОВ MY FRIEND ШИРОКО ГЪРЛО 2БР 3+
1,41 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
1022074
Категория: N/A
Описание
Без BPA и фталат,Среден интензитет на биберона,Мек и безопасен силикон///
Подходящо за деца над 3+ месеца
Допълнителна информация
| Тегло | 0,0200 кг |
|---|---|
| Размери | 4 × 5 × 5 см |
| Категории | Храни и хранене Биберони |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Биберони |
| Предназначение | За най-малките, За хранене |
| Брой пелени в пакет | 2 |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Силикон |
| Цвят | Прозрачен |
| Възраст | 3+ |
| Тегло | 0.1 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 4 x 4 x 4 cm |
| Каталожен номер | 1022074 |
| Баркод | 3800166116075 |
| Брой в пакета | 2 |
