БИБЕРОН ЗАЛЪГАЛКА CIRCLE BLUE
1,12 € / 2,19 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10220750001
Категория: N/A
Описание
мек силикон///
Възраст: 0+ месеца
Допълнителна информация
| Тегло | 0,0700 кг |
|---|---|
| Размери | 5 × 5 × 4 см |
| Категории | Храни и хранене Залъгалки |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Бебешки залъгалки |
| Предназначение | За най-малките |
| Подходящ за | Момчета |
| Материал | Пластмаса, Силикон |
| Цвят | Син |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.24 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Месец на бебешкото хранене, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 5 х 5 х 4 cm |
| Размер на опаковката | 13.1 x 3.6 x 9.6 cm |
| Каталожен номер | 10220750001 |
| Баркод | 3800166106182 |
Свързани продукти
КОЛА ЗА ЯЗДЕНЕ MERCEDES-BENZ G350d+ДРЪЖКА ЧЕРВЕНА
Оценено с 0 от 5
