БИБЕРОН ЗАЛЪГАЛКА С КАПАЧЕ 2БР. 6М+ YELLOW/PINK
2,43 € / 4,75 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10220760002
Категория: N/A
Описание
Предпазно капаче,2 вентилационни отвора за допълнителен въздушен поток,мек силикон,кръгла форма на биберона,надеждно успокояване///
Възраст: 6+ месеца
Допълнителна информация
| Тегло | 0,0000 кг |
|---|---|
| Категории | Храни и хранене Залъгалки |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Бебешки залъгалки |
| Серия | Lorelli Baby Care |
| Група | Всичко за храненето Lorelli |
| Предназначение | За най-малките |
| Брой пелени в пакет | 2 |
| Подходящ за | Момичета |
| Материал | Силикон |
| Цвят | Розов |
| Възраст | 6м+ |
| Тегло | 0.009 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Месец на бебешкото хранене, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 5.6 x 4 x 5.1 cm |
| Каталожен номер | 10220760002 |
| Баркод | 3800166106250 |
| Брой в пакета | 2 |
Свързани продукти
КОЛА ЗА ЯЗДЕНЕ MERCEDES-BENZ G350d+ДРЪЖКА ЧЕРВЕНА
Оценено с 0 от 5
