БИБЕРОН ЗАЛЪГАЛКА С КАПАЧЕ AQUA BLUE
1,31 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10220570005
Категория: N/A
Описание
Предпазно капаче,симетрична форма на биберона,2 вентилационни отвора за допълнителен въздушен поток,мек силикон///
0 месеца +
Допълнителна информация
| Тегло | 0,0200 кг |
|---|---|
| Размери | 5 × 6 × 4 см |
| Категории | Храни и хранене Залъгалки |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Бебешки залъгалки |
| Предназначение | За най-малките |
| Подходящ за | Момчета |
| Материал | Пластмаса, Силикон |
| Цвят | Син |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.03 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 5 х 6 х 4 cm |
| Размер на опаковката | 13.1 x 4 x 9.5 cm |
| Каталожен номер | 10220570005 |
| Баркод | 3800166106151 |
