БИБЕРОН ЗАЛЪГАЛКА С КАПАЧЕ MY FRIEND 2БР. MELLOW R
2,43 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10220710005
Категория: N/A
Описание
Предпазно капаче,2 вентилационни отвора за допълнителен въздушен поток,мек силикон,кръгла форма на биберона,надеждно успокояване///
Възраст: 0+ месеца
Допълнителна информация
| Тегло | 0,0200 кг |
|---|---|
| Размери | 8 × 5 × 4 см |
| Категории | Храни и хранене Залъгалки |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Бебешки залъгалки |
| Серия | Lorelli My Friend |
| Предназначение | За най-малките |
| Подходящ за | Момичета |
| Материал | Пластмаса, Силикон |
| Цвят | Розов |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.042 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 8 х 5 х 4 cm |
| Размер на опаковката | 17 x 4 x 9.2 cm |
| Каталожен номер | 10220710005 |
| Баркод | 3800166115696 |
| Брой в пакета | 2 |
