БУТАЛКА СЪС СВЕТЕЩО ТОПЧЕ ОРАНЖЕВА
4,13 € / 8,08 лв.
Изчерпан
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10191530002
Категории: Бебешки играчки, Играчки
Описание
Дължина на буталката – 60 см,Размер на колелото – 10×12,5 cм,Многоцветно светещо топче,Дрънкащ звук///
Допълнителна информация
| Тегло | 0,1400 кг |
|---|---|
| Размери | 12 × 10 × 58 см |
| Категории | Играчки Бебешки играчки За каране, яздене и бутане |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Играчки за бутане |
| Група | Играчки Lorelli |
| Предназначение | За бутане, За най-малките |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Пластмаса |
| Цвят | Многоцветен |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.18 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 28 x 9 x 19 cm |
| Каталожен номер | 10191530002 |
| Баркод | 3800151980544 |
