ЧАРШАФ С ЛАСТИК 60/120+15см РОЗОВО НЕБЕ S
8,43 €
Изчерпан
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
20051315202
Категория: Нови продукти
Описание
//
Допълнителна информация
| Тегло | 0,19000000 кг |
|---|---|
| Размери | 120,00000000 × 60,00000000 × 1,00000000 см |
| Категории | За детската стая Текстил Детски чаршафи |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Бебешки чаршафи, Чаршафи с ластик |
| Група | За детската стая Lorelli, Текстил за детска стая Lorelli |
| Предназначение | За детския интериор, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета |
| Материал | Памук, Ранфорс |
| Цвят | Розов |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.15 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 60 х 120 х 15 cm |
| Размер на опаковката | 30 x 4 x 20 cm |
| Каталожен номер | 20051315202 |
| Баркод | 3800166118338 |
Свързани продукти
Плюшена раничка с кукла
Оценено с 0 от 5
