Чиния Platinum Silicone Sand
7,62 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31302050030
Категории: Аксесоари за хранене и кърмене, Кърмене и Хранене
Описание
• Подходяща от 6м+;
• Подходяща за първите хранения на бебето в периода на отбиване;
• Насърчава самостоятелното хранене;
• Със заоблени вътрешни ръбове, които помагат на малките лесно да загребват храната;
• Вместимост 400 мл;
• Изработена от 100% Food Grade Platinum силикон;
• Устоява на температури от -40°C до 230°C;
• Изключително издръжлива;
• Мека, гъвкава и без мирис;
• Почиства се лесно;
• Може да се поставя в съдомиялна машина, микровълнова фурна, фризер и стерилизатор;
• Без BPA.
Размери:
– Продукт: 18.2×18.2×3 см / 0.206 кг
– Цветна кутия: 18.3×3.3×18.3 см / 0.252 кг
– Вътрешен кашон: 21×19.3×21.3 см / 1.7 кг / 6 бр/вътренеш кашон
– Кашон: 60x44x23.5 см / 11.3 кг / 36 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 0,150000 кг |
|---|---|
| Категории | Храни и хранене Прибори и съдове Чинийки и купички |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Чинии |
| Серия | KikkaBoo Platinum Silicone |
| Група | Аксесоари за хранене KikkaBoo, Хранене Kikkaboo |
| Предназначение | За най-малките, За хранене |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Силикон |
| Цвят | Бежов |
| Възраст | 6м+ |
| Тегло | 0.15 kg |
| Вместимост | 400 ml |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Месец на бебешкото хранене, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 18 х 18.2 х 3 cm |
| Размер на опаковката | 18.3 x 18.3 x 3.3 cm |
| Каталожен номер | 31302050030 |
| Баркод | 3800171219440 |
