Д.КОЛИЧКА FIORANO DOLPHIN GREY+ПОКРИВАЛО
101,52 € / 198,56 лв. Original price was: 101,52 € / 198,56 лв..75,00 € / 146,69 лв.Текущата цена е: 75,00 € / 146,69 лв..
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10021492380
Категории: Бебешки колички, Лятна количка, ПРОМОЦИИ, Сезонни намаления
Описание
покривало за крачета,подвижна поставка за крачета,многопозиционна облегалка,завиващи предни колела,телескопична дръжка,отстраняем гриф,сгъване с една ръка,размери,2 позиции за регулиране на раменните колани,голям кош за пазаруване,размери,Задни колела със синхронизирана спирачка,Регулируем сенник с козирка,Мрежеста секция,Подходяща за самолет///
До 15 кг
Възрастова група: 0~36 месеца
Допълнителна информация
| Тегло | 6,9500 кг |
|---|---|
| Размери | 85 × 51 × 107 см |
| Категории | Бебешки колички |
| Марка | Lorelli |
| Модел | Fiorano |
| Вид | Бебешки колички |
| Група | Летни колички Lorelli |
| Предназначение | За безопасност, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Алуминий, Метал, Текстил |
| Цвят | Сив |
| Възраст | 6м+ |
| Тегло | 6.95 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 85 х 51 х 107 cm |
| Размер на опаковката | 61 x 45.5 x 19 cm |
| Каталожен номер | 10021492380 |
| Баркод | 3800151971986 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Максимално тегло | 15 kg |
| Предпазен колан | 5 точков |
| Брой гуми | 4 |
Свързани продукти
Плюшена възглавничка прасенце + одеалце с надпис
Оценено с 0 от 5
ПРОХОДИЛКА БАМБИ ЕВ СИНЯ
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА NEO GREEN LUXE
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА NEO В.Г. GREY LUXE
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА ONE СИНЯ
Оценено с 0 от 5
