Д.КОЛИЧКА NOIR до 22 кг BEIGE
81,56 € / 159,52 лв. Original price was: 81,56 € / 159,52 лв..73,00 € / 142,78 лв.Текущата цена е: 73,00 € / 142,78 лв..
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10022092507
Категории: Бебешки колички, Бебешки колички 2 в 1, Лятна количка, Намалени Бебешки колички, ПРОМОЦИИ, Сезонни намаления
Описание
многопозиционна облегалка,завиващи предни колела,отстраняем гриф,сгъване с една ръка,размери,2 позиции за регулиране на раменните колани,голям кош за пазаруване,Текстилна част: полиестер,размери,Задни колела със синхронизирана спирачка,Регулируем сенник с козирка,Мрежеста секция,Висококачествени гуми///
До 22 кг
Допълнителна информация
| Тегло | 5,7000 кг |
|---|---|
| Размери | 85 × 47 × 100 см |
| Категории | Бебешки количкиЛетни колички |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Бебешки колички |
| Група | Бебешки колички Lorelli, Летни колички Lorelli |
| Предназначение | За безопасност, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Метал, Пластмаса, Полиестер |
| Цвят | Бежов |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 6 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 84 х 47 х 100 cm |
| Размер на опаковката | 37 x 38 x 16 cm |
| Каталожен номер | 10022092507 |
| Баркод | 3800166118987 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Максимално тегло | 22 kg |
| Предпазен колан | 5 точков |
| Брой гуми | 4 |
Свързани продукти
Картонена къща за оцветяване, 110 см
Оценено с 0 от 5
Плюшен дракон Алекс
Оценено с 0 от 5
Плюшена възглавничка прасенце + одеалце с надпис
Оценено с 0 от 5
Плюшена играчка Хълк – Hulk, 50 см
Оценено с 0 от 5
ПРОХОДИЛКА БАМБИ ЕВ СИНЯ
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА NEO GREEN LUXE
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА ЗА ТРИКОВЕ EAGLE CARIBBEAN BLUE
Оценено с 0 от 5
