Д.КОЛИЧКА QUICK до 22 кг АВТОМАТИЧНО СГЪВАНЕ BLACK
115,61 € / 226,11 лв. Original price was: 115,61 € / 226,11 лв..90,00 € / 176,02 лв.Текущата цена е: 90,00 € / 176,02 лв..
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10021932401
Категории: Бебешки колички, Лятна количка, ПРОМОЦИИ, Сезонни намаления
Описание
сгъваем сенник с козирка,отстраняем гриф,размери,джоб на сенника,завиващи предни колела,2 позиции за регулиране на раменните колани,двойна спирачка на задните колела,регулируема подложка за крачета,светлоотразителни елементи за безопастност,прозорче на сенника,регулируема облегалка,голям кош за пазаруване,дръжка: ЕКО кожа,вентилационна част,Система за автоматично сгъване с една ръка,Текстилна част: полиестер,Система за автоматично сгъване///до 22 кг.
Възрастова група: 0~48 месеца
Допълнителна информация
| Тегло | 8,4000 кг |
|---|---|
| Размери | 89 × 51 × 104 см |
| Категории | Бебешки количкиЛетни колички |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Бебешки колички |
| Серия | Lorelli Premium |
| Група | Бебешки колички Lorelli, Летни колички Lorelli |
| Предназначение | За безопасност, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Еко кожа, Метал, Пластмаса, Полиестер |
| Цвят | Черен |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 8.4 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 89 х 51 х 104 cm |
| Размер на опаковката | 89 x 104 x 51 cm |
| Каталожен номер | 10021932401 |
| Баркод | 3800166108612 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Максимално тегло | 22 kg |
| Предпазен колан | 5 точков |
| Брой гуми | 4 |
Свързани продукти
Картонена къща за оцветяване, 110 см
Оценено с 0 от 5
ЛЮЛКА PORTOFINO FROSTY GREEN STARS
Оценено с 0 от 5
Плюшена играчка Хълк – Hulk, 50 см
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА NEO YELLOW&BLACK
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА NEO В.Г. GREEN LUXE
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА NEO В.Г. YELLOW&BLACK
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА ONE СИНЯ
Оценено с 0 от 5
