Д.КОЛИЧКА RIMINI PREMIUM BLACK
294,83 €
Изчерпан
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10021622305
Категория: Нови продукти
Описание
амортисьори,завиващи предни колела,отстраняем гриф,регулируеми облегалка и поставка за крачета до легнало положение,5 точкови предпазни колани,еко кожен протектор,голям кош за пазаруване,адаптори за столче за кола,столче за кола с покривало /опция/,кош за новородено с покривало,отделяща се многофункционална седалка,спирачка на задните колела,регулируеми сенници с вентилационна секция,регулируема дръжка с поставка за чаша,мрежа против комари за коша за новородено,мрежа против комари за летния кош//
Допълнителна информация
| Тегло | 0,00000000 кг |
|---|---|
| Размери | 0,00000000 × 0,00000000 × 0,00000000 см |
| Категории | Бебешки количкиКомбинирани количкиКолички с твърд кош |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Бебешки колички |
| Група | Бебешки колички Lorelli, Комбинирани колички Lorelli |
| Предназначение | За безопасност, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Еко кожа, Метал, Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Черен |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 24 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 90 x 61 x 42 cm |
| Каталожен номер | 10021622305 |
| Баркод | 3800151978114 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Максимално тегло | 15 kg |
| Предпазен колан | 5 точков |
| Брой гуми | 4 |
Свързани продукти
Плюшена раничка със звезди
Оценено с 0 от 5
