ДЪРЖАЧ ЗА БИБЕРОН СИН
1,87 € / 3,66 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10220550001
Категории: Кърмене и Хранене, Хигиенни аксесоари
Описание
///
Допълнителна информация
| Тегло | 0,1500 кг |
|---|---|
| Категории | Храни и хранене Клипсове, кутии и синджири за залъгалки |
| Марка | Lorelli |
| Група | Всичко за храненето Lorelli |
| Предназначение | За най-малките |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Син |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.02 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Месец на бебешкото хранене, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 20 x 2 x 10 cm |
| Каталожен номер | 10220550001 |
| Баркод | 1010000069906 |
Свързани продукти
СТОЛ ЗА ХРАНЕНЕ DULCE LEMON CURRY LEATHER
Оценено с 0 от 5
