ДЕТ.ГЪРНЕ АНАТОМИЧНО КРАЛСКИ ЛЪВ WHITE
7,53 € / 14,73 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10130342501
Категория: Гърне за бебе
Описание
гумена противоплъзгаща основа,38х27х23,5 см///
* IML (IN-MOLD LABELLING) технология интегрира декорацията с високо качество директно в продукта.
Декорацията става неразделна част от предмета, благодарение на което декора не се надрасква!
Допълнителна информация
| Тегло | 0,3800 кг |
|---|---|
| Размери | 37 × 27 × 23 см |
| Категории | Баня и хигиена Аксесоари за баня Гърнета, седалки и степенки |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Гърнета |
| Тема | The Lion King (Цар Лъв) |
| Група | Баня и хигиена Lorelli |
| Предназначение | За най-малките, За тоалетна |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Гума, Пластмаса |
| Цвят | Бял |
| Възраст | 12м+ |
| Тегло | 0.9 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 38 х 27 х 23.5 cm |
| Размер на опаковката | 42 x 20 x 29 cm |
| Каталожен номер | 10130342501 |
| Баркод | 3800166121406 |
