ДЕТ.ГЪРНЕ АНАТОМИЧНО LITTLE STARS GREY
5,34 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10131040052
Категория: Гърне за бебе
Описание
///
Допълнителна информация
| Тегло | 0,4000 кг |
|---|---|
| Размери | 36 × 30 × 23 см |
| Категории | Баня и хигиена Аксесоари за баня Гърнета, седалки и степенки |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Гърнета |
| Група | Баня и хигиена Lorelli |
| Предназначение | За най-малките |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Гума, Пластмаса |
| Цвят | Сив |
| Възраст | 12м+ |
| Тегло | 0.41 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 36 х 30 х 23 cm |
| Размер на опаковката | 35 x 24 x 29 cm |
| Каталожен номер | 10131040052 |
| Баркод | 3800166108643 |
