ДЕТ.ГЪРНЕ АНАТОМИЧНО ПАТРУЛ БЯЛО
7,53 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10130340913
Категория: Гърне за бебе
Описание
гумена противоплъзгаща основа,38х27х23,5 см///
* IML (IN-MOLD LABELLING) технология интегрира декорацията с високо качество директно в продукта.
Декорацията става неразделна част от предмета, благодарение на което декора не се надрасква!
Допълнителна информация
| Тегло | 0,3800 кг |
|---|---|
| Размери | 37 × 27 × 23 см |
| Категории | Баня и хигиена Аксесоари за баня Гърнета, седалки и степенки |
| Марка | Lorelli |
| Група | Баня и хигиена Lorelli |
| Подходящ за | Момчета |
| Възраст | 12м+ |
| Тегло | 0.375 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 36 x 22 x 25 cm |
| Каталожен номер | 10130340913 |
| Баркод | 3800151966487 |
