Дозатор за сухо мляко 2в1 Pink
2,15 € / 4,21 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31302040087
Категории: Кърмене и Хранене, Помпа за кърма
Описание
• Дозатор за сухо мляко с три разделения;
• След отстраняване на вътрешната част може да се използва като удобна чаша за закуска – 240мл;
• Идеален по време на пътувания;
• Лесен за почистване;
• Без BPA.
Размери:
– Продукт: 11.5×7.5×8.5 см / 0.09 кг
– Опаковка: 10x11x15 см / 0.1 кг
– Вътрешен кашон: 17x20x33 см / 1.33 кг / 12 бр/вътрешен кашон
– Кашон: 34.5x36x62.5 см / 7.8 кг / 72 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 0,094000 кг |
|---|---|
| Категории | Храни и хранене Прибори и съдове Дозатори за адаптирано мляко |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Контейнери и торбички за съхранение |
| Група | Хранене Kikkaboo |
| Предназначение | За най-малките, За съхранение |
| Подходящ за | Момичета |
| Материал | Пластмаса |
| Цвят | Розов |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.095 kg |
| Вместимост | 240 ml |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Месец на бебешкото хранене, Kikkaboo SOS |
| Размер на опаковката | 10 x 12 x 10.6 cm |
| Каталожен номер | 31302040087 |
| Баркод | 3800171201094 |
