EASY TRAVEL ПОДЛОЖКА ЗА СТОЛ ЗА КОЛА
15,79 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
2004020
Категории: Аксесоари за колички, Бебешки колички
Допълнителна информация
| Тегло | 0,3000 кг |
|---|---|
| Размери | 70 × 29 × 7 см |
| Категории | Столчета за кола Аксесоари за столчета Меки подложки |
| Идеи за подарък | Подаръци за бебето |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Аксесоари за столчета за кола |
| Група | Столчета за кола Lorelli |
| Предназначение | За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Текстил |
| Цвят | Бял |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.415 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 38.5 x 8 x 28 cm |
| Каталожен номер | 2004020 |
| Баркод | 3800151941712 |
