ЕЛ.ЛЮЛКА TWINKLE PINK RHINO
89,78 € / 175,59 лв.
Изчерпан
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10090080003
Категория: N/A
Описание
регулиране на облегалката в 2 позиции,отстраняема подложка за глава,отстраняем гриф с 2 плюшени играчки,регулируем 5 –точков колан,регулиране на раменните колани в 3 позиции,музикален панел с 12 мелодии и 2 звука от природата /шум на вода и птичи песни/,възможност за регулиране силата на звука,таймер с интервали от 8, 15 и 30 минути,6 скорости на люлеене,адаптер /включен в комплекта/,възможност за захранване с 4 броя батерии „ААА“ /не са включени в комплекта/,сгъва се до компактни размери /за лесно съхранение/,Bluetooth,дистанционен контрол,MP3 функция,Гласово разпознаване на детски плач. Люлката започва да се люлее на скорост 1 и да свири с най-слабия по сила звук с продължителност 8 минути///
Допълнителна информация
| Тегло | 3,9800 кг |
|---|---|
| Размери | 62 × 68 × 73 см |
| Категории | За детската стая Люлки |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Люлки за бебета |
| Група | Електрически люлки Lorelli |
| Предназначение | За забавление и възпитание, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета |
| Материал | Метал, Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Розов |
| Тип батерии | 1.5V, AAA |
| Възраст | 0м+ |
| Брой батерии | 4 |
| Тегло | 15 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 62 x 68 x 73 cm |
| Размер на опаковката | 38.5 x 67 x 37.5 cm |
| Каталожен номер | 10090080003 |
| Баркод | 3800151962953 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Максимално тегло | 9 kg |
| Предпазен колан | 5 точков |
| Позиция на облегалката | 2 |
Свързани продукти
КОЛА ЗА ЯЗДЕНЕ MERCEDES-BENZ G350d+ДРЪЖКА ЧЕРВЕНА
Оценено с 0 от 5

