Електрическа люлка Rocky зелен
76,18 €
Изчерпан
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
110813
Категории: Електрически люлки, Люлки и шезлонги
Описание
Rocky
Подходяща от 0м+ до 9 кг.
Функция,,Електрическа люлка“;
Функция,,Шезлонг“;
3 скорости на люлеене ;
5 точков колан за безопасност с мек протектор;
8 забавни мелодии ;
Регулиране нивото на звука ;
Гриф с 1 мекa играчкa развива зрителните възприятия и забавлява детето;
Допълнителна мека възглавничка ;
Широка ,удобна седалка ;
Основа с допълнително противоплъзгащо покритие;
Висококачествен текстил, сваля се и може да се пере ;
Мрежа против насекоми ;
Компактна и леснопреносима ;
Дистанционно ;
Адаптер ;
Опция за робота на батерии – 4 броя 1,5 V тип C (LR14) алкални батерии (не са включени в комплекта);
Не използвайте този продукт, когато детето ви е в състояние да седи само или тежи повече от 9 kg.
Допълнителна информация
| Тегло | 3,50000000 кг |
|---|---|
| Размери | 0,00000000 × 0,00000000 × 0,00000000 см |
| Категории | За детската стая Люлки |
| Марка | Moni |
| Вид | Люлки за бебета |
| Група | Електрически люлки Moni, Коледни подаръци за любими хора |
| Предназначение | За безопасност, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Пластмаса, Плюш, Текстил |
| Цвят | Зелен |
| Тип батерии | 1.5V, LR14 |
| Възраст | 0м+ |
| Брой батерии | 4 |
| Тегло | 4 kg |
| Акценти | Подаръци за бебето |
| Промоции | Moni Promo |
| Размер на опаковката | 61 x 17 x 30 cm |
| Каталожен номер | 110813 |
| Баркод | 3800146249410 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Максимално тегло | 9 kg |
| Предпазен колан | 5 точков |
Свързани продукти
ЛЮЛКА PORTOFINO FROSTY GREEN STARS
Оценено с 0 от 5
ЛЮЛКА PORTOFINO STRING STARS
Оценено с 0 от 5
