Електрическа люлка Twiddle Grey 2024
112,43 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31005010077
Категории: Бебешка люлка, Люлки и шезлонги
Описание
• Подходяща за деца от раждането до 6 месеца (макс. 9 кг);
• Лека алуминиева рамка;
• Изключително тих люлеещ режим;
• 5 степени на люлеещия механизъм;
• Детектор, който улавя движението на детето и автоматично задейства люлеещия механизъм;
• Музикален панел с 12 мелодии и 5 природни звука;
• Таймер за изключване – 15, 30 и 60 минути;
• Гриф с играчки;
• 5-точкова система за сигурност;
• Противоплъзгаща основа;
• Дистанционно;
• AC Адаптор.
Размери:
– Продукт: 61x65x49-73 см / 3.3 кг
– Цветна кутия: 50×16.5×76 см / 4.3 кг / 1 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 3,000000 кг |
|---|---|
| Категории | За детската стая Люлки |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Люлки за бебета |
| Група | Електрически люлки KikkaBoo, За детската стая KikkaBoo |
| Предназначение | За безопасност, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Алуминий, Текстил |
| Цвят | Сив |
| Тип батерии | CR2025 |
| Възраст | 0м+ |
| Батерии в комплекта | Да |
| Тегло | 3.3 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 61 x 65 x 73 cm |
| Размер на опаковката | 50 x 76 x 16.5 cm |
| Каталожен номер | 31005010077 |
| Баркод | 3800171209069 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Максимално тегло | 9 kg |
| Предпазен колан | 5 точков |
