Мини кошара Noah Light Grey
97,09 €
Електрическа люлка Winks Beige-Grey 2024
91,52 € Original price was: 91,52 €.80,00 €Текущата цена е: 80,00 €.
Електрическа люлка Winks Grey 2024
91,52 € Original price was: 91,52 €.80,00 €Текущата цена е: 80,00 €.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31005010065
Категории: Бебешка люлка, Електрически люлки, Люлки и шезлонги, ПРОМОЦИИ
Описание
• Подходяща от раждането до 9кг;
• Изключително тих люлеещ режим;
• Регулиране позициите на гръбчето;
• Музикален панел с 15 мелодии и регулиране силата на звука;
• Таймер за изключване – 15, 30 и 45 минути;
• 3в1 сенник с мрежа и меки играчки;
• 5-точков предпазен колан с покритие на долната катарама;
• Мрежести отвори за по-добра вентилация;
• Bluetooth връзка със смарт телефон и USB;
• USB слод;
• Противоплъзгаща основа;
• Дистанционно.
Размери:
– Продукт: 66x64x68-82 см / 5 кг
– Цветна кутия: 66×36.5×17.5 см / 6.5 кг / 1 бр/цветна кутия
– Кашон: 54.5×37.5×68.5 см / 19.2 кг / 3 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 4,910000 кг |
|---|---|
| Категории | За детската стая Люлки |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Люлки за бебета |
| Група | Електрически люлки KikkaBoo, За детската стая KikkaBoo |
| Предназначение | За безопасност, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Сив |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 4.8 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 82 x 83 x 67 cm |
| Размер на опаковката | 66 x 17.5 x 36.5 cm |
| Каталожен номер | 31005010065 |
| Баркод | 3800171205924 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Максимално тегло | 9 kg |
| Предпазен колан | 5 точков |
Свързани продукти
ПРОХОДИЛКА БАМБИ ЕВ ЗЕЛЕНА
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА MOOVO GREEN LUXE
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА MOOVO RED & BLACK LUXE
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА ONE СИВА
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА ONE ЧЕРВЕНА
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА SMART PLUS BLUE&GREEN
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА SMART PLUS PINK FLOWERS
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА SMART RED FIRE
Оценено с 0 от 5
