Гърне anti-slip Hippo Blue
8,95 € / 17,50 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31401010005
Категории: Баня и хигиена, Гърне за бебе и адаптори
Описание
• Подходящо за деца от 12 до 36м;
• Висококачествени нетоксични материали;
• Изключително леко;
• Противоплъзгаща гумена основа;
• Лесно за почистване;
• Удобно и ергономично;
• Допринася за развитието на чувството за самостоятелност при децата;
• Снабден с капаче.
Размери:
– Продукт: 23.5x26x35 см / N.W. 0.46 кг
– Кашон: 33×36.5×58.5 см / G.W. 6.23 кг / 12 pcs/ctn
– Сертификат: EN 71-1/2/3
Допълнителна информация
| Тегло | 0,380000 кг |
|---|---|
| Категории | Баня и хигиена Аксесоари за баня Гърнета, седалки и степенки |
| Марка | KikkaBoo |
| Група | Баня и хигиена Kikkaboo |
| Подходящ за | Момчета |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.46 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на опаковката | 29 x 21 x 24 cm |
| Каталожен номер | 31401010005 |
| Баркод | 3801401010059 |
