ГРЕБЕН И ЧЕТКА MOONLIGHT BLUE
1,80 €
Изчерпан
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10240230004
Категории: Кърмене и Хранене, Хигиенни аксесоари
Описание
///
Аксесоарите за коса са изработени от мека и безвредна пластмаса, за да не се нарани деликатната детска кожа. Четката е с мек косъм, който гали главата и предизвиква приятно усещане. Удобни като форма и размер те са търсеното решение за поддържането на детската коса.
0+ месеца
12 броя в малък кашон
144 броя в голям кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 0,0200 кг |
|---|---|
| Размери | 4 × 2 × 13 см |
| Категории | Баня и хигиена Полезни принадлежности Хигиенни комплекти |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Четки и гребени |
| Група | Баня и хигиена Lorelli |
| Предназначение | За най-малките |
| Подходящ за | Момчета |
| Цвят | Син |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.04 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 22 x 2 x 11 cm |
| Каталожен номер | 10240230004 |
| Баркод | 1010000318653 |
