ГРИЗАЛКА FISH AQUA BLUE
1,51 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10210810005
Категория: Залъгалка
Описание
Без BPA и фталат,Успокоява венците,Подходящо за охлаждане///
Подходящо за деца над 3+ месеца
Допълнителна информация
| Тегло | 0,0400 кг |
|---|---|
| Размери | 1 × 6 × 9 см |
| Категории | Играчки Бебешки играчки Дрънкалки, чесалки и гризалки |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Гризалки |
| Серия | Lorelli Baby Care |
| Група | Играчки Lorelli |
| Предназначение | За забавление и възпитание, За най-малките, За развиване на въображението |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | EVA |
| Цвят | Син |
| Възраст | 3м+ |
| Тегло | 0.52 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 9 x 6 x 1 cm |
| Размер на опаковката | 15 x 0.5 x 11 cm |
| Каталожен номер | 10210810005 |
| Баркод | 3800166106038 |
| Гаранция | 24 месеца |
