ГРИЗАЛКА КЪЩИЧКА ЧЕРВЕНА
1,26 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10210590002
Категория: Залъгалка
Описание
///Проектирана за охлаждане и успокояване на нежните детски венци. Запълнена с дестилирана вода. Гризалката може да бъде охладена в хладилник, за да охлади и успокои възпалените детски венци преди появата на първите зъбки. Лесни за хващане форми. Примамливи цветове.
0+ месеца
24 броя в малък кашон
144 броя в голям кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 0,0400 кг |
|---|---|
| Размери | 8 × 1 × 9 см |
| Категории | Играчки Бебешки играчки Дрънкалки, чесалки и гризалки |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Гризалки |
| Серия | Lorelli Baby Care |
| Предназначение | За най-малките, За развиване на въображението, За развиване на логика, За развиване на фината моторика |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | EVA |
| Цвят | Червен |
| Възраст | 3м+ |
| Тегло | 0.055 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 8 х 1 х 9 cm |
| Размер на опаковката | 16.5 x 1.3 x 12.5 cm |
| Каталожен номер | 10210590002 |
| Баркод | 3800151984832 |
