ГРИЗАЛКА ЯБЪЛКА СИНЯ
1,26 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10210190003
Категория: Залъгалка
Описание
///Необходим и практичен аксесоар в периода на никнене на зъби. Меки и гъвкави, гризалките са подходящи за захапване и дъвчене. Успокояват дразненето, болката и сърбежа при пробиването на първите зъбчета. Релефната повърхност облекчава сърбежа на венците. Атрактивните форми в ярки цветове привличат детското внимание. Удобни са за хващане и се почистват лесно.
3+ месеца
20 броя в малък кашон
120 броя в голям кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 0,0500 кг |
|---|---|
| Размери | 9 × 2 × 8 см |
| Категории | Играчки Бебешки играчки Дрънкалки, чесалки и гризалки |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Гризалки |
| Предназначение | За най-малките |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Силикон |
| Цвят | Син |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.06 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 17 x 1.5 x 12 cm |
| Каталожен номер | 10210190003 |
| Баркод | 3800151939108 |
