ГРИЗАЛКИ КОМПЛЕКТ 3 БРОЯ ICEBERG GREEN/MELLOW ROSE
2,45 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10210380005
Категория: Залъгалка
Описание
Без BPA и фталат,Успокоява венците,Подходящо за охлаждане///
Необходим и практичен аксесоар в периода на никнене на зъби. Меки и гъвкави, гризалките са подходящи за захапване и дъвчене. Успокояват дразненето, болката и сърбежа при пробиването на първите зъбчета. Релефната повърхност облекчава сърбежа на венците. Атрактивните форми в ярки цветове привличат детското внимание. Удобни са за хващане и се почистват лесно.
3+ месеца
Допълнителна информация
| Тегло | 0,0200 кг |
|---|---|
| Размери | 14 × 1 × 13 см |
| Категории | Играчки Бебешки играчки Дрънкалки, чесалки и гризалки |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Гризалки |
| Серия | Lorelli Baby Care |
| Група | Играчки Lorelli |
| Предназначение | За забавление и възпитание, За най-малките, За развиване на въображението |
| Брой пелени в пакет | 3 |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | EVA |
| Цвят | Зелен, Розов |
| Възраст | 3м+ |
| Тегло | 0.02 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 14 x 13 x 1 cm |
| Размер на опаковката | 14 x 13 x 2.5 cm |
| Каталожен номер | 10210380005 |
| Баркод | 3800166116051 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Брой в пакета | 3 |
