Играчка със звънче Stripy Friends
5,57 € / 10,89 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31201010458
Категории: Играчки, Плюшени играчки
Описание
• Мека играчка с дрънкалка-звънче и цветна гризалка;
• Лесно закачане с пластмасов ринг;
• Изработена от безопасни висококачествени материали;
• В съответствие със стандарт EN 71;
• Подходящо за деца от 0-3 години;
• Размер: 21.5 см.
Размери:
– Продукт: 21.5 см / 0.06 кг
– Кашон: 42x38x37 см / 6.1 кг / 72 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 0,080000 кг |
|---|---|
| Категории | Играчки Бебешки играчки За колички и креватчета |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Бебешки дрънкалки, Бебешки играчки |
| Серия | KikkaBoo Stripy Friends |
| Група | Играчки Kikkaboo |
| Предназначение | За забавление и възпитание, За най-малките, За развиване на въображението, За развиване на фината моторика |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Текстил |
| Цвят | Син |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.08 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 21.5 cm |
| Размер на опаковката | 14 x 27.5 x 6 cm |
| Каталожен номер | 31201010458 |
| Баркод | 3800171218269 |
