K-KT ЛЪЖИЧКИ MY FRIEND 3 БР.CAMEO BLUE
1,70 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10230260004
Категории: Аксесоари за хранене и кърмене, Кърмене и Хранене
Описание
Подходящо за преминаване към първите полутечни хранения,Заоблен край, който предпазва бебешките венци,Удобна дръжка за хващане както от родителя, така и от бебето///
Подходящо за деца над 6+ месеца
Допълнителна информация
| Тегло | 0,0300 кг |
|---|---|
| Размери | 15 × 7 × 2 см |
| Категории | Храни и хранене Прибори и съдове Прибори |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Прибори за хранене |
| Серия | Lorelli My Friend |
| Група | Аксесоари за хранене Lorelli, Всичко за храненето Lorelli |
| Предназначение | За най-малките, За хранене |
| Брой пелени в пакет | 3 |
| Подходящ за | Момчета |
| Материал | Пластмаса |
| Цвят | Син |
| Възраст | 6м+ |
| Тегло | 0.03 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Месец на бебешкото хранене, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 1 x 15 x 2 cm |
| Каталожен номер | 10230260004 |
| Баркод | 3800166116013 |
| Брой в пакета | 3 |
