Камера Wi-Fi & Bluetooth Ethan 2026
35,74 € / 69,90 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
• Наблюдението става през телефон или таблет iOS/Android, чрез приложението CloudEdge;
• Съвместим с Wi-Fi честоти 2.4GHz и 5GHz;
• BLUETOOTH функция – втора опция за свързване;
• Wi-Fi стандарт – IEEE 802.11 a/b/g/n;
• Детектор за движение и проследяване;
• Аларма – изскачащи известия;
• Резолюция 2K (2304x1296px);
• Нощно виждане до 10 метра (черно-бяло);
• Възможност за видео записване на ТF карта памет до 128 GB;
• Лещи 3.6мм;
• Двупосочно аудио;
• Вградени микрофон и високоговорител;
• Настройка на звука;
• Температура на работа от -10 до 40°С;
• Лесна за инсталиране и управление;
• Една камера може да се свърже с 5 потребителя;
• Комплектът включва: Камера x 1; Пакет аксесоари с винтове x 1; Инструкция; Захранващ адаптер x 1; Основа за стенен монтаж x 1.
Размери:
– Продукт: 8x8x11 см / 0.2 кг
– Цветна кутия: 9x9x15 см / 0.36 кг
– Кашон: 47x47x32 см / 16.1 кг / 50 бр/кашон
| Тегло | 0,290000 кг |
|---|---|
| Категории | Полезни уреди Бебефони и видеофони |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Камери за наблюдение |
| Предназначение | За безопасност, За деца, За дома, За най-малките |
| Подходящ за | Деца, Момичета, Момчета |
| Материал | Пластмаса |
| Цвят | Бежов |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.36 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на опаковката | 15 x 9 x 9 cm |
| Каталожен номер | 31303040132 |
| Баркод | 3800171224963 |
