КОЛА ЗА ЯЗДЕНЕ MY FRIEND РОЗОВА
14,04 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10400040004
Категории: Коли за бутане, ПРЕВОЗНИ СРЕДСТВА
Описание
музикален панел,размери,волан за управление,стопери против преобръщане,клаксон,батерии 2*АА 1.5V (не са включени),Oблегалка,Атрактивна визия за най-малките///
Подходящо за деца от 1 до 3 г,
до 20кг
Допълнителна информация
| Тегло | 1,2000 кг |
|---|---|
| Размери | 48 × 22 × 40 см |
| Категории | Играчки Бебешки играчки За каране, яздене и бутане |
| Идеи за подарък | Подаръци за бебето |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Коли за яздене |
| Серия | Lorelli My Friend |
| Предназначение | За активно движение, За бутане, За игра на открито, За яздене |
| Подходящ за | Момичета |
| Материал | Метал, Пластмаса |
| Цвят | Розов |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 1.69 kg |
| Акценти | Забавление навън |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 24.5 x 51.5 x 19 cm |
| Каталожен номер | 10400040004 |
| Баркод | 3800151987826 |
| Брой гуми | 4 |
Свързани продукти
БАЛАНС КОЛЕЛО FORTUNA AIR СВЕТЕЩИ GREY&BLACK
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА SMART PLUS BLUE&GREEN
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА SMART PLUS PINK
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА SMART PLUS TRACERY
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА SMART TRACERY
Оценено с 0 от 5
