Комарник за количка Champagne
5,57 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31108040190
Категории: Бебешки легла и кошари, Текстил
Описание
• Защитава бебето от прах и насекоми по време на сън и разходка;
• Изработен от мек висококачествен тюл, сертифициран по OEKO-TEX;
• Лесно закрепяне с ластик по цялата дължина;
• Универсален размер подходящ за колички, кошове за новородено и столчета за кола в група 0+ (0-13 кг).
Размери:
– Опаковка: 4×12.5×27 см / 0.045 кг
– Кашон: 35x43x52 см / 5.12 кг / 100 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 0,250000 кг |
|---|---|
| Категории | Бебешки колички |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Комарници |
| Група | Бебешки колички KikkaBoo |
| Предназначение | За най-малките, За предпазване |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Тюл |
| Цвят | Бежов |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.03 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на опаковката | 17.5 x 4 x 12 cm |
| Каталожен номер | 31108040190 |
| Баркод | 3800171221306 |
