Комплект 3 бр муселинови пелени 100х100 см Stripy Friends
15,29 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31103010096
Категории: Бебешки легла и кошари, Текстил
Описание
• Комплект от 3 броя меки и нежни муселинови пелени;
• Висококачествена дишаща материя;
• Подходящи при кърмене и повиване, след баня, по време на сън и разходка;
• Дизайнерски принт в нежни цветове;
• Състав: 100% памук;
• Луксозна подаръчна кутия;
• Размер: 100×100 см.
Размери:
– Подаръчна кутия: 26x23x5 см / 0.52 кг
– Кашон: 49x57x42 см / 15.78 кг / 28 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 0,470000 кг |
|---|---|
| Категории | За детската стая Текстил Памучни пелени |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Бебешки пелени |
| Група | За детската стая KikkaBoo |
| Предназначение | За най-малките |
| Брой пелени в пакет | 3 |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Памук |
| Цвят | Многоцветен |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.52 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 100 х 100 cm |
| Размер на опаковката | 5 x 26 x 23 cm |
| Каталожен номер | 31103010096 |
| Баркод | 3800171213523 |
| Брой в пакета | 3 |
