КОШАРА MOONLIGHT 2 НИВA MELLOW ROSE FELLOWS
72,86 € / 142,50 лв. Original price was: 72,86 € / 142,50 лв..65,00 € / 127,13 лв.Текущата цена е: 65,00 € / 127,13 лв..
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10080412363
Категории: Бебешка кошара, Бебешки легла и кошари, ПРОМОЦИИ, Сезонни намаления
Описание
Колелa за лесно придвижване,подложка за повиване,матрак,страничен отвор с цип,люлеещ механизъм /опция/,сгъва се до компактни размери,двойно осигурителна система за сгъване,чанта за пренасяне,размери,второ ниво с цип,Удобна за пренасяне,Безопасно място за спане///
Допълнителна информация
| Тегло | 10,1500 кг |
|---|---|
| Размери | 126 × 70 × 85 см |
| Категории | За детската стая Бебешки кошари |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Кошари на 2 нива, Сгъваеми кошари |
| Група | Бебешки кошари Lorelli, За детската стая Lorelli |
| Предназначение | За безопасност, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета |
| Материал | Метал, Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Розов |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 10.65 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 126 х 70 х 85 cm |
| Размер на опаковката | 76 x 23 x 23 cm |
| Каталожен номер | 10080412363 |
| Баркод | 3800151981398 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Максимално тегло | 15 kg |
Свързани продукти
ЛЮЛКА PORTOFINO FROSTY GREEN STARS
Оценено с 0 от 5
Плюшена възглавничка прасенце + одеалце с надпис
Оценено с 0 от 5
ПРОХОДИЛКА БАМБИ ЕВ БЕЖОВА
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА FIRST WHITE
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА NEO GREEN LUXE
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА NEO В.Г. GREY LUXE
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА ЗА ТРИКОВЕ EAGLE CARIBBEAN BLUE
Оценено с 0 от 5

