КУТИЯ ЗА МЛЯКО MY FRIEND MELLOW ROSE
2,28 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10230390005
Категории: Аксесоари за хранене и кърмене, Кърмене и Хранене
Описание
Лесно пълнене и почистване;,Лесно и удобно за употреба,Подходящо за използване при пътуване,3 отделения за предварително измерване на количеството сухо мляко,Компактно и подходящо за хранене навън///
Подходящо за деца над 0 месеца
Допълнителна информация
| Тегло | 0,0500 кг |
|---|---|
| Размери | 11 × 10 × 6 см |
| Категории | Храни и хранене Прибори и съдове Дозатори за адаптирано мляко |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Контейнери за мляко |
| Серия | Lorelli Baby Care |
| Група | Аксесоари за хранене Lorelli, Всичко за храненето Lorelli |
| Предназначение | За най-малките, За съхранение |
| Подходящ за | Момичета |
| Материал | Пластмаса |
| Цвят | Розов |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.05 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Месец на бебешкото хранене, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 11 х 10 х 6 cm |
| Размер на опаковката | 11 x 6 x 10 cm |
| Каталожен номер | 10230390005 |
| Баркод | 3800166115931 |
| Гаранция | 24 месеца |


