Лъжица силиконова 1бр Sage
2,50 € / 4,89 лв.
Изчерпан
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31302040178
Категории: Аксесоари за хранене и кърмене, Кърмене и Хранене
Описание
• Силиконова лъжица, изработена от безопасен течен силикон;
• Мек и леко еластичен дизайн предотвратява нараняване;
• Лесна за почистване;
• Подходяща за деца 4+ месеца;
• Без BPA.
Размери:
– Продукт: 2.3×0.7×15.1 cм / 0.02 кг
– Опаковка: 7.4x2x20.5 см / 0.04 кг
– Вътрешен кашон: 20.5x8x21 см / 0.49 кг / 8 бр/вътрешен кашон
– Кашон: 42.5×21.5×44 см / 5.68 кг / 144 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 0,200000 кг |
|---|---|
| Категории | Храни и хранене Прибори и съдове Прибори |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Прибори за хранене |
| Предназначение | За най-малките, За хранене |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Силикон |
| Цвят | Зелен |
| Възраст | 4м+ |
| Тегло | 0.04 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Месец на бебешкото хранене, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 2.3 x 0.7 x 15.1 cm |
| Размер на опаковката | 20.5 x 7.4 x 2 cm |
| Каталожен номер | 31302040178 |
| Баркод | 3800171222839 |
Свързани продукти
СТОЛ ЗА ХРАНЕНЕ DULCE LEMON CURRY LEATHER
Оценено с 0 от 5
