ЛЕГЛО MAXI PLUS NEW 70/160 БЯЛО/КАФЕ-3BOX
322,05 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10150580042P
Категории: Бебешки легла и кошари, Бебешко легло
Описание
бебешко легло-люлка,леглото се трансформира в:,произведен от 18мм ламинирано ПДЧ /melamine chipboard/ с високо качество,отговаря на всички европейски стандарти за безопасност,висококачествена сглобка за лесен и бърз монтаж,подробна инструкция за сглобяване стъпка по стъпка///
Допълнителна информация
| Тегло | 109,4000 кг |
|---|---|
| Категории | За детската стая Обзавеждане Легла |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Легла |
| Група | Бебешки легла Lorelli, За детската стая Lorelli |
| Предназначение | За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | ПДЧ |
| Цвят | Бял, Кафяв |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 110 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 160 х 70 cm |
| Размер на опаковката | 170 x 36 x 70 cm |
| Каталожен номер | 10150580042P |
| Баркод | 3800166107646 |
